Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Escort Bayan Gökben

  • Liste: 1 Ocak 2017 18:25

Açıklama

Refahı bozan şahısların bu dünyada cezalandırıldığını bilerek hareket edenlerin gemisi karaya kadar batmadan yürür. Madik atmaların son bulması ancak kıyamette sanırız ki bu hayatın adaletini unuturuz. Felsefeden anlayan insanların bana karşı yaptığı davranışlarda sorunsuzca hareket edebilirim. Otomatikman buda yatağıma yansır, anlamsız beyinleriyse gerçeğe döndürmek bana düşen olay değildir. Bana karşın nasıl olumlu bir politika izleyeceğinizi anlatacağım;

  • 54 kilogram ağılında olan ve 169 santimetre ağırlığında bulunduğum için beni yatakta nasıl kullanacağınızı bedenimde keşefi etmeniz gerekeçeck.
  • Olgun insanlar arasın sadece beni ( 35 yaş üstün olsunsunlar) çoluk çocukla uğraşacak benim vaktim yok.
  • Her arayana cevap veren olmadığım için zamansız ayrılıklar yaşarsanız bende lütfen surat asmayanız.

Görüşmelerim için tercihim kendi evim olup sadece güven verebilen karakterler benimle görüşmeye razı olacaktır. Faizli paralara,vadeli devirlere ve haksız kazançlara karşıyım kesinlikle. Sebebebiyle bana gelecek insanlar dürüst tavır takınmalıdır. Anlatmak istediklerim burada son bulurken sizlerin yapması gerekenlerde kalbinizi kırdıysam eğer özür dilerim. Hatalı davranışlar affedilebilir fakat ihanet asla affedilemez bende.

İlan Referans ID: 680586949931e441

Etiket Yok

  

Yorum Yaz