Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Çikolata kız hazal

  • Liste: 24 Ocak 2017 03:00
Çikolata kız hazal - Görsel1Çikolata kız hazal - Görsel2

Açıklama

Tenin rengine bağlılık duyan insanların tatmin duygularını paylaşmaya hazır olan kadının profilini ziyaret ettiniz. Burada bulacak olduklarınız dışarıda yaşayacağınız sıcak aşklardan çok farklı. Nedeni kaliteme güveniyor olup erkeklerin memnuniyetini önemsemem. Benim gibi düşünen kızlarında escort sitesinde olduğu düşüncesindeyim. Resimlerin benimle alakalı olduğunu ilk bakışta anlayacak ve tekrar görüşmek için zaman kollayacaksınız. Dışarıda görüşmelerimi sadece yıldızlı otel ortamlarında gerçekleştirdiğim gibi sizleri evimde de misafir edebilirm. Saygılı insanların varlığını gördüğüm Eskişehir’de kalıcı dostluklara imza atmak amacım. Gelip geçici duygularınızdan ziyade uzun süreli birliktelikleriniz için var olmak isterim. Kriterlerimi paylaşacak olursam;

  • Boyumun 1.62 cm oluşu cinsel hayatımı başlarda olumsuz etkilemiş göründü ancak onu nasıl kullanmam gerektiğini profesyonel partner olduğumda farkettim.
  • Etine dolgun olan fotoğraflarımdan 59 kilo kütlemi sezmeniz zordur. Göründüğü gibi sıkı vücuda sahibim.
  • Kadınların yaşı sorulmaz derlerdi büyüklerim fakat değişen dünyaya bende ayak uydurup 27 yaşımda olduğumu bildirmekten yanayım.
  • Çikolata kız lakabını bana arkadaşlarım taktı, burada kullanmak varmış kaderde.

İnsanların eşref saatini aştıktan sonra bulunduğu gergin durumu çözebilirim, bende hataya düşersem eğer kibarlığınızla beni taşımanızı beklerim. İletişime geçme amacındaysanız bana karşın lütfen 0538 255 87 47 numarasını telefonun arama bölümünden tuşlayınız.

İlan Referans ID: 7225886c3605f2d6

Etiket Yok

  

Yorum Yaz